Kätrin Karu on lõpetanud bakalaureuse ja magistriõpingud TTÜ Keemia teaduskonna, Bio- ja toiduainetehnoloogia erialal.

On konsulteerinud toidutootjaid, nagu Hallik Pagarid uute toodete välja töötamisel ning laienemisel välisturgudele.

Viinud läbi nii 24-tunni kui ka 6-tunni toiduhügieenikoolitusi toidukäitlemisettevõtete personalile.

Põllumajandusministeeriumi projekti „Eesti toit” nõukogu liikmena on hästi kursis riiklike eesmärkidega toitumise ja toidutootmise valdkonnas. On tegelenud põhjalikumalt kohalike toiduainete baasil tervislike menüüde koostamisega ja Eesti Haigekassa tellimusel „Tervist Toetav Toit” märgisüsteemi väljatöötamisega. Hetkel on käimas tihe koostöö TAI ja ühendusega Sport Kõigile tervisekõnd Käi Jala! korraldamisel.

Avalikes toitumiskoolitustes on osalenud lektorina Astra Zeneca korraldatud Südamepäeval, jaganud kogemusi hommikuprogrammis „Terevisioon”, "Paar" ja "Ringvaade" ning mitmetel ettevõtete sisekoolitustel esinenud nii lektorina kui ka ürituse korraldajana.

Olles JCI Tallinna liige, on läbinud mitmeid juhtimis- ja meeskonnakoolitusi nii osalejana kui ka läbiviijana.  

Kätrin Karu on raamatu “Ole vormis õige toiduga” autor ning teinud koostööd erinevate

väljaanetega nagu „LegeArtis”, "Raamatupidaja", Eesti Ekspressi Terviselisa, Äripäeva terviserubriigid, „Cosmopolitan”, „Kaalujälgijad”, „Oma Maitse”, "Buduaar" , jt.

Kätrin Karu on osalenud erinevates koolitusprogrammides ja konverentsidel Austrias, Inglismaal, Saksamaal ja Belgias ning seminaridel ja foorumitel Eestis.

Tegeleb:

o                    Esineb lektorina terivseüritustel ja -loengutel

o                    Viib läbi koolitusi toiduhügieeni teemadel

o                    konsulteerib toidutootjaid tootearenduse teemadel (pakendi märgistus, koostis tervise seisukohast lähtudes, tervislike omaduste rõhutamine, jne.)

o                    annab individuaalkonsultatsioone toitumisküsimustes, tegeleb menüü analüüsiga ning toitumisprogrammide koostamisega.

Raamatu "Ole vormis õige toiduga" viimased eksemplarid on siit tellides 10 eurot (sisaldab postikulu). Täpsemalt saad raamatu kohta lugeda siit.

Tellimisinfo leiad siit. 

Sisuga saad tutvuda siit.