Paljude spordilembeste inimeste soovile vastu tulles otsustasin koostada ülevaatliku toitumisalase raamatu, kus leiavad käsitlust aktiivse eluviisi harrastaja jaoks olulised toitumisalased teemad. Raamat on sobilik kõigile neile, kes on huvitatud tervislikust toitumisest, kes soovivad olla terved ja aktiivsed, kes otsivad praktilist infot optimaalse toitumise kohta erinevaid spordialasid harrastades ja kes ei taha oma kehaga eksperimenteerida imedieete kasutades, vaid kes soovivad optimeerida toitumist, keha vajadusi järgides.

Raamatust saate teada, kuidas kujundada individuaalne menüü toidukoguste range piiramiseta selliselt, et see rahuldaks organismi vajadusi, sobiks teie elustiiliga ja oleks samal ajal tõhus ning maitsev.

 

Raamatu autor on MSc. Kätrin Karu

 

Raamat "Ole vormis õige toiduga" on siit tellides soodushinnaga 150 krooni.

Tellimisinfo leiad siit. 

Sisukorraga saad tutvuda siit.

 

Virge Naeris, endine tippsportlane ja praegune spordipsühholoogiline nõustaja, on raamatu kohta öelnud järgmist: "Selleks, et tunda end tasakaalus ja õnneliku inimesena on vaja kindlasti lisaks õigele mõtlemisele, hingamisele ja kehalisele tegevusele ka õieti toituda. “Ole vormis õige toiduga” ongi seetõttu väga hea raamat, et seletab lühidalt ja arusaadavalt lahti kõik toitumise põhitõed. See on raamat, mis on vajalik igale sporti harrastavale inimesele, sealhulgas treenerile (sest palju meil on neid tippsportlasi, kelle tiimi kuulub toitumisspetsialist) ja lapsevanemale. Tundub kummaline, kuid tegelikult esineb söömishäireid sportlaste hulgas rohkem kui mujal. Suurel määral on probleemid tingitud teadmatusest.
Mulle meeldib, et raamatus rõhutatakse kahte põhimõtet:

  1. kõik toiduained on tervislikud, kui neid tarbida õiges koguses!
  2. kõige paremini omastab inimene vitamiine ja mineraalaineid naturaalsest toidust!

Tuleb tunnistada, et olin seda raamatut sirvides alguses pisut skeptiline, sest silma torkasid erinevad kaloritabelid. Minust pole kunagi olnud, ega saa ilmselt ka tulevikus nende lugejat. Aga pärast raamatu lugemist tõden, et kajastatakse hoopis mõnusaid plaane, kuidas oma toitumist mitmekesistada ja kuidas vajalikud ained toidust kätte saada.
See raamat ilmub küll väikese hilinemisega, sest mina oleks seda hädasti 15 aastat tagasi oma sportlastee alguses vajanud, aga parem hilja kui mitte kunagi!

 

Kristi Roosimägi, aeroobikatreener kirjeldab raamatut järgmiselt: "Kätrin Karu raamat seletab lihtsalt ja arusaadavalt, millest koosneb toit ja kuidas see meie keha mõjutab. Raamat sobib inimesele, kes tahab orienteeruda toitumissoovituste ja dieetide virvarris, et ise otsuseid teha. Samal ajal on see hea abimees harrastussportlasele, kes soovib õige toiduvaliku ja treeningu sobitamise abil parandada vormi või sportlikke saavutusi."

Raamatu "Ole vormis õige toiduga" viimased eksemplarid on siit tellides 10 eurot (sisaldab postikulu). Täpsemalt saad raamatu kohta lugeda siit.

Tellimisinfo leiad siit. 

Sisuga saad tutvuda siit.