Olete kindlasti seisnud kaupluses riiutlite ees ja vaadanud kümneid erinevaid piimatooteid, teadmata milline neist tegelikult Teie vajadustega kõige paremini sobib. Koos kaubavaliku laienemisega on müügil oleva kauba kvaliteet, sisu ning ka maitseomadused väga varieeruvad ning omale parima valimine muutub järjest keerulisemaks. Kui olete tüdinenud huupi proovimisest ning tahate õppida lugema pakenditelt, mida need sisaldavad, siis on võimalus paluda abi.

 

Nüüd on võimalik teha kaupluses sisseoste toitumisspetsialisti abiga. Selleks anna meile teada oma soovist ning lepime kokku Teile sobiva aja ja koha.

Kaupluses toitumisspetsialistiga koos sisseoste tehes saate:

  • koheselt vajaliku info, et valida alternatiivsete toiduainete hulgast sobivaim
  • vastused toiduainete koostist puudutavatele küsimustele
  • vastused üksikute komponentide kohta toiduainetes, nagu näiteks lisaained, jms.
  • häid nõuandeid, milliseid toiduained omavahel kombineerida
  • häid nõuandeid, millise toidukorra ajal ühte või teist toitu eelistada
  • nõuandeid, kuidas treeningtulemusi õige toiduvalikuga toetada
  • jpm. mille kohta varem ei ole olnud võimalust küsida

Toitumisspetsialistiga koos sisseostude tegemine sobib neile, kellel on soov ise kombineerida omale sobivaim toitumiskava, kellel on tekkinud küsimusi konkreetsete toiduainete valimisel ning kes ei armasta ettekirjutatud reegleid ehk siis valmis näidismenüüsid.

 

Toitumisspetsialistiga sisseostude tegemiseks võtke ühendust e-maili teel: karu@karuconsulting.ee Seejärel lepime kokku Teile sobiva aja ja koha.

Toitumisspetsialistiga kaupluse külastuse maksumus Tallinna piires on 500 krooni / tund (ei sisalda ostatavat kaupa).

Raamatu "Ole vormis õige toiduga" viimased eksemplarid on siit tellides 10 eurot (sisaldab postikulu). Täpsemalt saad raamatu kohta lugeda siit.

Tellimisinfo leiad siit. 

Sisuga saad tutvuda siit.